ICEFFECT

ICEFFECT

Iceffect adı verilen solüsyon sadece saç ekiminde değil, tıbbın çeşitli alanlarında uygulanmaktadır. Bu solüsyonun içinde hücre ve doku kaybını önleyici bazı karışımlar bulunmaktadır.

Iceffect tekniğinde, donör alanınızdaki saç kökleri alınır ve bu greftler canlandırıcı ve güçlendirici özelliği olan Iceffect solüsyonunun içerisinde bekletilir. Daha sonra şoklanma işlemine tabi tutulur. Bu yöntem greftlerin transferinden once uygulanan ve daha verimli sonuçları amaçlayan bir tekniktir. greftlerin transferinden once uygulanan bu yöntemle greftlerin doku ve hücre kaybı önlenerek saç köklerine canlılık kazandırılmış olur.

Bu yöntemde en iyi sonucu alabilmek için sıcaklık derecesinin de doğru ayarlanması ve sabitlenmesi gerekmektedir. Iceffect ile yapılan saç ekimlerinde sonuçlar daha verimli ve nakledilen saç kökleri daha canlı olmaktadır. donör sahanızdan alınan Greft’ler, canlandırıcı ve güçlendirici özelliği olan Iceffect solüsyonunun içerisinde bekletilerek Saç Ekimi işlemine başlanır.

Saç ekimi operasyonunda doğal saç çizgisi görünümünü elde etmek temel amaçtır. Çünkü böylelikle kişinin özgüveni ve sosyal hayat kalitesi artacaktır.

Iceffect nasıl çalışır ve nasıl etki gösterir ?

Iceffect solüsyonu, düşük ısıdaki serbest radikalleri temizlemek için hücre içi pH’ı dengeler. Saçı oluşturan hücrelere enerji sağlar ve düşük ısı ile birlikte greftlerin ömrünü uzatır,kalitesini korur. Güçlü antioksidanlar, besleyici mineraller ve tescilli optimize edilmiş formülü ile greftler düşük sıcaklıkla birlikte daha uzun süre hayatta kalabilirler. Iceffect solüsyonu ısı kaynaklı moleküler hücre stresini yükselten tepkileri kontrol altına alır ve vitaminlerle hücreyi beslemeye devam eder. Bu saç ekimi işlemi sırasında yerine yerleştirilmeyi bekleyen greftleri önemli ölçüde besler ve canlılığını korur.

Neden ısı Kontrol Önemlidir ?

Saç Ekimi operasyonundan sonra en yüksek kalitede sağlıklı greft sayısına ulaşmak için, Iceffect solüsyonunun ısısının sabit bir seviyede tutulması gereklidir. Bunu gerçekleştirmek için, bir dijital sensör kullanarak saç ekimi işlemi süresince Iceeffect solüsyonunun ısısı izlenir. Bu sayede, saç ekimi işlemi en verimli, en iyi sonucu alacak şekilde organize edilmiş olur.

Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.